Witam Cię serdecznie! Jak już wiesz, albo i nie- ruszyłam na insta z nowym cyklem quizów. Uczę się ja, uczysz się Ty! Od poniedziałku do piątku wrzucam po dwa quizy dziennie. Jeden poziom łatwy, drugi- jak mnie poniesie fantazja. Nie mam pojęcia czy jesteś takimi mózgiem, dobrze strzelasz (czas pomyśleć o karierze) czy wybierasz poprawną odpowiedź drogą dedukcji (przydatna umiejętność na maturze). Nie wnikam, ale wysyłam Ci mentalny szacun! Bo ja już napisałam, uczę się z Tobą, a ostatnio nawet polskiego. Bo gdy poprosiłam do kolejnych quizów o trudne polskie słowa, o istnieniu wielu nie miałam pojęcia- nawet zielonego.

Jako obiecałam tak i robię, wrzucam plik ze słówkami z poprzedniego tygodnia. Możesz zrobić z nim co chcesz: pobrać (jak chcesz), wydrukować, nauczyć się, pokazać ziomeczkom. Tematyka dowolna. A co najważniejsze- to co lubisz najbardziej : ZA FREE, za totalną darmoszkę.

PLIK DO POBRANIA

Jeśli masz ochotę dołączyć do nas na Insta, od poniedziałku do piątku od godziny 18 pojawiają się świeżaki (niestety nie te z Biedry). Możesz też zaprosić swoich znajomych – będzie mi dobrze z tym jak zawsze. Ściskam okrutnie mocno !